OKAZIONNN TOKE TE MALI I ROBIT ne Durres 500m2

Shitet nga: Grejsi 17 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Durrës
SHITET TOKE TE "MALI I ROBIT" MBI SHINAT E TRENIT ME CERTIFIKATE PRONESIE. DISTANCA E TOKES DERI NE BREG TE DETIT ESHTE 1000M. ESHTE NJE VEND I QETE DHE I GJELBERUAR. TOKA SHITET 500 DHE 1000m2. TOKA KA NJE FAVOR NE TRE ANET E SAJ KA RRUGE. NDRYSHE NGA PJESA E BREGUT E DETIT QE KA KOEFICENT 15% KETU LEJOHET DERI NE 50%. OKAZION VETEM PER MUAJIN GUSHT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim