Shtepi ne Rrashbull te Durresit

Shitet nga: beqir mehmeti 24 Maj 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

39 500 EUR   44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit kam 10 vite qe nuk banoj aty po ne gjendje te mire, 2+1 ,sallon,aneks,banjo, ,siperfaqe 100m2, bosh,e pa shtruar ne pllak,orr bace 400m2 e gjitha 500 m2,,uje 24 ore,rruge e shtruar,shitje e beje per arsye shendetsore,ndertu 97 nr kontakti .0665255644e legalizuar shtepi dhe tok,e ndertuar 97,uje 24,rruge e shtruar dhe nje dyqan 8 me 4,5m large shtepis njite me rrugen. 10 vite pa banu kush brenda po ne gjendje te mire..super okazion cmimi i diskutushem,,ejani shpejte,faleminderit per mirekuptimin ju pres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim