Shtepi ne Durres

Shitet nga: Marjeta 07 Maj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja 14 Shozet
Sipërfaqe: 229 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Durrës
Shitet shtepi ne Durres.
Adresa Lagja 14 Shkozet Rruga Kavaja.Prane shkolles Beqir Cela.
Siperfaqja 102 m2 shtepi + 127 m2 truall.Total 229 m2
Shtepia eshte ndertim i 2005 e ndertim i ri me e pajisur me cerftifikte pronesie dhe e banueshme. Ka mundesi ndertimi per nje kat te 2
Shitet e mobiluar dhe cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim