Okazion: Shitet vile ne Sukth - Durres

Shitet nga: Semi 23 Shk 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR   100 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes Vile 2-kateshe. E perfunduar, e gatshme per mobilim. Shtepia eshte 110 m2 per kat, dy banjo te kompletuara ne menyre bashkekohore. Sic e shikoni dhe ne foto eshte e kompletuar me pllaka cilesore, dritare, grila, parmak, cdo gje e cilesise se larte.
Shtepi e ndertuar per qef. Shitet per arsye transferimi jashte vendit. Shtepia ndodhet ne rruge kryesore dhe rrethohet nga 1 dylym toke, mjaft e favorshme dhe per ngritjen e ndonje aktiviteti privat, duke qene se ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone te banuar.
Shtepia i ka te gjitha lidhjet drita, uje, gjithashtu ka te gjitha letrat dhe dokumentacionin e duhur sipas ligjit aktual.
Adresa: Sukth, Ferme, Lagjia 6. Rrethi: Durres

Cmimi: 90.000 euro

Per cdo informacioni kontaktoni ne: 069 68 81 471
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim