SUPER OKAZION Apartament 3+1 175m2

Shitet nga: genci09 30 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja 5, Rruga Mujo Ulqinaku
Sipërfaqe: 175 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Durrës
Shitet apartament kati 5, ne lagjen nr.5 rruga mujo ulqinaku buze rruges kryesore.
Siperfaqa 175 meter katrore, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 banjo.
Apartament i arreduar me kushte luksoze, i gjithe i shtruar me parket, kondicioner dhe tv LCD ne cdo dhome, kuzhina me te gjithe aksesoret e mundshem dhe elektroshtepiake te markes Hotpoin Ariston. Soxhorno me divane lekur te skamoshuar tv 55' 3D, abazhure me led+drita halogjene dhe telekomande.
Banjot me dritare, me hidrosanitare sospeso dhe kabina dushit me mozaik,dyshemeja e kabines me gure te perpunuar me dore dhe grup inkaso. Dritaret dopio xham te cilat eliminojne cdo zhurme nga jashte.
Pallati i ndertuar ne 2014 dhe shtepia eshte e banuar vetem nje vit. Pozicioni i apartamentit ne lindje/perendim dhe pa pengesa (bie dielli dhe ne lindje dhe ne perendim).
Shitet per arsye emigrimi.
Per cdo informacion: +355675006000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim