Okazion apartamente me hipoteke 1+1 dhe 2+1

Shitet nga: eris 13 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Durrës
Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me pamje nga deti tek shkembi i kavajes kompeksi ''Drilon''. Kompleksi ndodhet mbi shinat, por shume prane detit, 50 m larg detit. Prane kompleksit ka mbikalim per kembesoret qe te nxjer ne det
Apartamentet jane me hipoteke. Siperfaqet variojne 1+1 50,59.2,62.4 dhe 71m2 dhe 2+1 100 m2. Te gjitha apartamentet ofrojne pamje nga deti. Punimet jane shume cilesore, me grila dhe vendparkim brenda kompleksit vetem per banoret.
Per me shume informacion kontaktoni ne +355 69 20 84 732
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim