OKAZION Apartament ne qender te Durresit

Shitet nga: Alpin Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Durrës
Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit, 2 minuta larg stacioneve te autobusit e trenit, ngjitur me hyrjen e tregut fshatar dhe 2 minuta larg tregut industrial, Me hipoteke te rregullt dhe certifikate pronesie, Gati per shitje. Ka 3 dhoma dhe 2 banjo me ajrosje te jashtme me dritare, 2 ballkone. Ndodhet sapo fillon rruga Koco Kazanxhi siper bulmetore Perles, perkrah hyrjes se tregut fshatar, Ne lindje te diellit, kati i trete, Nuk ka shpenzime administrimi, ska ashensor pasi godina eshte 4 kateshe, shkalle te brendshme te gjera, gjithsej 8 hyrje banimi ne pallat. Ka tre kondicionere dhe guzhinen e montuar. Godina eshte ristrukturuar ne 2005, pra hyrja eshte praktikisht e re. Cmimi 535 euro metri katror me lire se cmimi i zones perreth qe shkon nga 650 deri ne 800 euro metri katror, pra ne total 60000 euro, pak i diskutueshem,


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim