Apartament

Shitet nga: Miri 28 Sht 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Durrës
shitet apartamenti 2 dhoma e guzhine. nje banjo. shtepia eshte e tera e sapo ristrukturuar, suvatim i ri, pllaka te reja, dritare grila, Banjo e re, gjithcka e sapo bere.
shtepia ndodhet ne nje pozicion fantastik, vetem 10 minuta larg ne kembe nga tregu i fruta perimeve dhe tregu industrial. ngjitur me shkollen 9 vjecare dhe vetem 10 minutA LARG NGA 3 gjimnaze te qytetit dhe vetem 15 min nga qendra. shpia eshte shume e ngrohte ne dimer dhe e fresket ne vere. uje drita pa problem. vendi i parkimit gjithmone i garantuar. perballe ka lulishte. soxhorno eshte shume e madhe dhe me shume drite. shtepia eshte 100m katror.
shtepia eshte me hipoteke. Cmimi 45.000 mije euro i diskutueshem.

email rexhinaldadr@yahoo.it dhe nr tel 0682155411
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim