Apartament ne qender te Durresit mundesi ndrrimi

Shitet nga: Alpin Sot 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Durrës
Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit, 2 minuta larg stacioneve te autobusit e trenit, ngjitur me hyrjen e tregut fshatar dhe 2 minuta larg tregut industrial, Me hipoteke te rregullt dhe certifikate pronesie, Gati per shitje. Ka 3 dhoma dhe 2 banjo me ajrosje te jashtme me dritare, 2 ballkone. Ndodhet sapo fillon rruga Koco Kazanxhi siper bulmetore Perles, perkrah hyrjes se tregut fshatar, Ne lindje te diellit, kati i trete, Nuk ka shpenzime administrimi, ska ashensor pasi godina eshte 4 kateshe, shkalle te brendshme te gjera, gjithsej 8 hyrje banimi ne pallat. Ka tre kondicionere dhe guzhinen e montuar. Godina eshte ristrukturuar ne 2005, pra hyrja eshte praktikisht e re. Cmimi 535 euro metri katror me lire se cmimi i zones perreth qe shkon nga 650 deri ne 800 euro metri katror, pra ne total 60000 euro, mundesi ndrrimi me nje makine me vlere deri 10000 euro, plus diferencen.


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim