Apartament ne Durres 2+1

Shitet nga: marvin 28 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Durrës
Shes apartament per bri pallatit te sportit tek rruga markates, 2+1,nje banjo dhe nje depo me prespektiv per banjo te dy, kati i 7 i banimit, pamje nga lindja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim