14 FUSTANE NUSESH ME AKSESORE

Shitet nga: Toni 01 Dhj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për femra
SHITEN 14 FUSTANE NUSESH ME AKSESORE DHE 12 MANEKINA.
FUSTANET JANE FIRMATO MAGI SOTERO LA SPOZA ETC, PER ATO QE DINE TE VLERSOJNE BUKURINE DHE KUALITETIN TE GJITHA TE SJELLURA NGA ALGLIA, TE INTERESUARIT MUND EDHE TUA SJELLIM EDHE NE DYQANIN E TYRE TI SHIKONI NGA AFER (DURRE, TIRANE). CMIMI NGA 50 MIJE DERI 120 MIJE TE VJETRA COPA ose te gjitha 1 milion. SHITET DHE TORTE QE JEPET ME QERA PER DASMA E PROJEKTUAR TORTE KOPJE E QIFTIT MBRETEROR WILLIAMS. CMIMI 120 MIJE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim