Piano vertikale

Shitet nga: Piano 04 Dhj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Piano vertikale ne gjendje shume te mire , ngjyre e bardhe, e akorduar.
Cmimi : 1500 euro i pa diskutueshem..!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim