Vokrri-ar-ag mobilje te gjitha me porosi kuzhina..

Shitet nga: VOKRRI-AR-AG 10 Dhj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
kuuzhina nga 100 euro metri linar gjer ne 250 euro ml mobilje te gjitha llojet krevate minibare banaqe per llokale e shum te tjera mobilime per hotele dhe krevati ne foto 70 euro e lart sipas cilesis pa dyshek
gjithashtu dhe prodhimet e aluminit dyer -dritare-grila tegjitha llojet dhe me telekomand-kangjella te shkalleve
dhe ballkonet me cmime konkuruse ne treg
Artani-00355 692882582
Agroni-00355 692730750
Armendi 00355 696700460
Puntori-00355 692198229
Vendodhja QERRET KAVAJ DURRES
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim