Boronica te thata nga Bjeshket e Kukesit

Shitet nga: Festim 22 Sht 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes Boronica te thata nga bjeshket e kukesit. Shes me shumice dhe pakice: me shumice cmimi dikutohet, me pakice 1 kg=2000 te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim