NOKIA C3-00

Shitet nga: vini 30 Nën 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Durrës
NOKIA C3 ne gjendje shum te mir, ngjyr te bardh me te zeze. mban 5dit bateri, ka programet si whatsapp. fb mesenger, etj. Seti permban telefonin, kufjet origjinale, karikusin dhe klluf plastik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim