Stirolaps me kamer te fsheht

Shitet nga: abaz 25 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Durrës
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Stirolaps rregjistrus audio dhe video deri ne 6ore si dhe USB 4GB i pa perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim