Oferte SET 4Kamera 1.3MP HD + DVR High Definition

Shitet nga: viewplus 17 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Durrës
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Super Oferte !

Shiten Sete Kamerash Sigurie High Definition. Cmimi duke filluar nga 180Euro/Seti

Ne set jan te perfshira :

4Kamera te Jashtme ose te Brendshme 1.3MP HD ( High Definition)
Me infra dhe per naten.
Rezistente ndaj Ujit.

Kontroll nga telefoni PA PERDORUR IP STATIKE.

1DVR 4KanalesheHD (High Definition) me dalje VGA dhe HDMI (High Definition)

1Ushyes DVR
1Ushqyes i vecante per Kamerat
1Mouse per DVR

1DVR Extention Cable me 1 hyrje dhe 5 dalje per ushqyesin e kamerave


Kabell Fabrike 20M 5Euro/Copa
Kabell RG59 50Leke/Meter
NE CMIM NUK PERFSHIHET HDD (Harddisk)

Shitje me shumice dhe pakice.
Gjithashtu shesim kamera teke :
HD , FULL HD.IP Kamera. DVR NVR Sisteme Alarmi e shume sisteme te tjera.

Kamerat jan prodhuar per tregun Anglez. Nxitoni te perfitoni sasi e limituar.

E-mail: viewplusal@gmail.com
Tel: +355 69 9729927 WHATSAPP VIBER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim