Oferte SET 4Kamera + DVR me Ekran +80M Kabell

Shitet nga: viewplus Sot 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Durrës
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Oferte !

Shiten Sete Kamerash Sigurie. Cmimi 160 Euro/Seti

Ne set jan te perfshira :

4Kamera te Jashtme 420TVL Me infra dhe per naten. Rezistente ndaj Ujit.

Kontroll nga telefoni PA PERDORUR IP STATIKE.

1DVR 4Kanaleshe me ekran te inkorporuar 7INCH me dalje VGA dhe HDMI (High Definition)

4Cope nga 20Metra Kabell per kamerat

1Ushyes DVR + Kamerat

1Mouse + Telekomanda e DVR

1DVR Extention Cable me 1 hyrje dhe 5 dalje per ushqyesin e kamerave

NE CMIM NUK PERFSHIHET HDD (Harddisk)

Shitje me shumice dhe pakice.
Gjithashtu shesim kamera teke :
HD , FULL HD.IP Kamera. DVR NVR Sisteme Alarmi e shume sisteme te tjera.

Kamerat jan prodhuar per tregun Anglez. Nxitoni te perfitoni sasi e limituar.
Kerkojme DISTRIBUTORE. Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e meposhtme.

E-mail: viewplusal@gmail.com
Tel: +355 69 9729927 WHATSAPP VIBER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim