Impiant muzikor me 5 vende CD i telekomanduar

Shitet nga: 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet impiant muzikor me 5 CD 2 vende kasetash funsionale 2 Bokse 20W funksional + radio AM FM funksionale me cmim simbolik 3500 leke te reja
duhet te vini me makine qe ti transportoni nese jeni te interesuar, prane stadiumit Durres
Kontaktni ne WatsApp & Viber 069 24 83 849
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim