Xbox Classic slim

Shitet nga: Samuel Buqeza 28 Nën 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Durrës
Shes xbox Classic slim me nje joystick dhe 27 lojra origjinale,me 40gb hard disk të brëndshem dhe me telekomand per video,punon shum shum mir eshte i mire mbajtur.
Me kontaktoni ne whats app (0698710824) ose me thirrni tek numri(0698710824)
Ose ne email (samuelbuqeza@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim