Transport makinash Gjermani.Holland Ital Shqiperi

Shitet nga: Servis Rover Durres 16 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
TRANSPORT MAKINASH Mallrash ne disponoj dy Bizzark dhe dy kamjona Mallrash te gjitha qytetet e Italise..duke filluar nga italia dhe gjermania kudo .. sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave dhe cdo muaj nr kontakt per sqarime te metejshme..... numrat e kontaktit Nr it Meti .00 39 320 0689297..:Durres.Urimi. 0695555270...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim