Transport makinash Itali Shqiperi Itali

Shitet nga: Servis Rover Durres Dje 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
TRANSPORT MAKINASH ( Itali Shiperi Itali ) ne cdo vend duke filluar Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm dhe karrotreca qe bejn sherbime duke filluar nga turqia Bulgaria Greci marim dhe porosi ..... numrat e kontaktit te Meti firence 00393200689297 ...(Indriti Bolonja ).00393497937663 .Durres .Urimi nr it00393317782451 dhe shipetar watsapi +Viber 00355(0 )695555270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim