Transport Makinash Itali SHqiperi itali & Gjermani

Shitet nga: Servis Rover Durres 02 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
TRANSPORT MAKINASH Mallrash ne disponoj dy Bizzark dhe dy kamjona Mallrash te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome Bologna Padova Firenze Rome Napoli Ancona kudo ne Itali... sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave dhe cdo muaj nr kontakt itali Hazbiu @ 0039 3881151319 per sqarime te metejshme..... numrat e kontaktit ...:Durres.Urimi. 0695555270...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim