Durres kurse Berber formim profesional

Shitet nga: Toni 01 Dhj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Pranojme kursante per Berber ne sallonin tone ne Durres paisje me diplome nga ministria e punes, me mundesi punsimi mbas mbarimit te kursit, cmimi shume i arsyeshem per me shume info na contaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim