Paisje Fastfoodi

Shitet nga: Toni 01 Dhj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten paisje te nje fast foodi per arsye mbyllje aktiviteti, 2 gjiro mishi profesionale inoksi me gaz per sufllaqe, nje reklame e madhe ME NEONE 1.50cm me 70cm. shiten edhe veq e veq. te gjitha paisjet jane profesionale dhe shume pak te perdorura. cmimet jane shume konkuruese. cmimi per te gjitha eshte 450 MIJE LEKE ose shiten dhe veq e veq.per me shume info na kontactoni:
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim