Kondicioner kollone 48

Shitet nga: Petrit 06 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Per arsye te mbyllies se aktivitetit,
Shes kondicioner kollone 48
shume pak i perdorur pothuajse i ri
Kapaciteti 100-120 metra i pershtatshem per lokale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim