MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci 15 Shk 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shese Makineri Per Dyer dhe Dritare Makineri te perdorta prodhues Gjerman
jemi nga Kosova Komuna Fushe Kosoves


+377 44 120 110 VIBERE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim