Shitet Servis Durres

Shitet nga: urim 11 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet servis Rover .....objekti 2 katsh me siperfaqe 300.meter katror secili kat ... kati i pare ne kater pjese servisi plus bar kafe lavazh gomisteri paralel me servisin me zyra kati i dyte bosh 1350.meter katror toke me tapi te interesuarit te jene serioz na kontaktoni ne numrat ...viber.. 00355695555270 Viber WhatsApp cmimin vetem takime???
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim