Shitet Ose jept me Qera Objekti

Shitet nga: urim 26 Qer 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet servis Rover .....objekti 2 katsh me siperfaqe 300.meter katror secili kat kati i pare ne kater pjese servisi plus bar kafe lavazh gomisteri paralel me servisin me zyra kati i dyte bosh 1600.meter katror toke me tapi te interesuarit te jene serioz na kontaktoni ne numrat 0685555270 ...viber.. 00355695555270 Viber WhatsApp cmimin vetem takime???
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim