Shitet Ose jept me Qera Objekt 2 katsh 300m2

Shitet nga: urim 15 Nën 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet servis Rover .....objekti 2 katsh me siperfaqe 300meter katror secili kat kati i pare ne kater pjese servisi plus bar kafe lavazh gomisteri paralel me servisin me zyra kati i dyte bosh 1600meter katror toke gati per tapi te interesuarit te jene serioz na kontaktoni ne numrat 0685555270 ...viber.. 00355695555270 shitet dhe komplet me gjith vegla servisi Rover..Jaguari..me gjith aktivitet dhe me klientel teper te rregullt ..............shitet per arsye transfirimi ne gjermani te interesuarit te afrojne oferten dhe te ju bej tapine ne dore .............ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim