Lokal prej 135m2 ne Durres OKAZION!!!!!!

Shitet nga: lokal 21 Pri 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet lokali me 135 ,m.katrore me hipoteke vije e pare bregdeti me dy dyer perball njera tjetres njera nga deti dhe tjetra nga parkimi dhe shum afer rruges kryesore i pa punuar asnje here e i paperfunduar ne detaje per arsye zgjedhie sipas deshires nga klienti bleres,ka dy banjo dhe para banjo si dhe hapesiren e guzhines , mundesi shfrytezimi i hapesires se reres se plazhit para lokalit si dhe mundesi parkimi.per detaje te metejshme me telefononi CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim