Dyqani ne Durres 53m2 Me Dokumenta OKAZION

Shitet nga: Indrit 01 Gsh 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

53 000 000 LEK

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION!!!!! Dyqan ne qytetin e durrsit 53m2. Ambjenti mund te kthehet dhe shtepi. Mundesi zgjerimi!! Pran shkolles 9 vjecare Hajdar Dushi. Lagja e re. Me dokumenta te rregullta!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim