Dyqani ne Durres 53m2 Me Dokumenta. OKAZION!!!

Shitet nga: Indrit 12 Gsh 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION!!!!! Dyqan ne qytetin e durrsit 53m2. Ambjenti mund te kthehet dhe shtepi. Mundesi zgjerimi!! Pran shkolles 9 vjecare Hajdar Dushi. Lagja e re. Me dokumenta te rregullta!!! 40.000 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim