OKAZION AMBJENT BIZNESI NE AUTOSTRADE SUKTH

Shitet nga: fredi 19 Qer 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Durrës
Hapësirat : Depo
SHITET OSE ME QERA OBJEKT BIZNESI 100 m2 ME 800m2 TRUALL BUZE AUTOSTRADES TE MBIKALIMI NE SUKTH DURRES..AKTUALISHT FUNKSIONON SI PUNISHTE MERMERI ..OBJEKTI KA KORENT TREFAZORSH UJE TE PIJSHEM 24 ORE DHE PUS.. BIZNESI ESHTE I KONSOLIDUAR ME KLIENTELE TE RREGULLT DHE I LICENSUAR PREJ 10 VITESH.. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI..
MUND TE NDERROHET ME APARTAMENT NE DURRES PLUS LEK.. Cel: 00355682190631
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim