Pjese kembimi per rover dhe jaguar

Shitet nga: Semi 12 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjese kembimi per Jaguari @ Rover dhe per mazda 3 te gjitha tipet benzine@ nafte vend ndodhja Durres hyrja autostrades nga porti per Tirane ngjite me karburant kastratin para lexon'' servis ''ROVER'' ..... ne bejm dhe transport makinash...... Itali@ SHiperi....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim