Pjese kembimi ( Roer & Jaguari )

Shitet nga: Semi 15 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

111 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjese kembimi per Jaguari @ Rover dhe gjitha tipet benzine@ nafte vend ndodhja Durres hyrja autostrades nga porti per Tirane ngjite me karburant kastratin para lexon'' servis ''ROVER'' ..... Ne bejm dhe transport makinash.me porosi si ne ..... Itali Gjermani Hollanda Austri kosove Shiperi mal te Zi Croacia Slloveni Bosnje Turqi Greci Maqedoni e tj ...............
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim