Disqe alumini

Shitet nga: TIKU Dje 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe alumini te te gjitha llojeve goma te reja dhe te perdorura 13 14 15 16 17 18 19 20 22 inch MERCEDEZ BMV AUDI GOLF
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim