Renault Laguna 1.9

Shitet nga: Fabio Ibrahimi 18 Pri 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes makine renault laguna me nafte motorr1.9 tdi ndezja me buton starti me 6 marshe, tatuc paronamik, xhamat dhe tatuci elektrik, disqe alumini ... Me dogane ,cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim