Opel Vectra 1.6 benzin+gaz EcoTec

Shitet nga: makina 18 Gsh 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 950 EUR   8 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Vectra 1.6, viti 2009
108.000 km

Siguracion + kolaudim deri ne Prill 2018

Motor ECO TEC

• Impiant gazi sekuencial.
• Sherbimet e kryera se fundmi (vaj + filtra)
• 4 Goma te reja - Hankook
• Sedile lekure
• Sensor parkimi
• Komanda ne timon + pilot shpejtesie
• Klima (ne krahun e shoferit dhe te pasagjerit)

5.850 Euro
Cel. : 069 340 4547
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim