Opel Corsa 1,2 Benzin Automatik -01

Shitet nga: Fati 15 Dhj 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Durrës
Opel Corsa ,1,2 Benzine, Automatik , Kondicioner, disqe Alumini, pak kilometra,ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim