Mercedes benz 200 dizel -90

Shitet nga: Shpetim 31 Jan 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 000 LEK

Komuna: Durrës
Mercedes-Benz ngjyre blu nafte. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me 5 marsha, me dokumenta te rregullta shqipetare te paguara me gjith siguracjon deri ne Dhjetor te 2016. cmimi i diskutueshem >>makina ndodhet ne KRUJE..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim