Mercedes Benz E320 dizel

Shitet nga: Autoclasse 23 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 320
MERCEDES Benz 320 E-Class FULL OPTION
Viti Prodhimit 2004, ,
-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIK,
-Klima DIGITALE – 3-ZONE,( KLIMA ME 2 ZONA PARA & KLIMA DIGITALE MBRAPA)
-NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM - BAGAZHJER ME 6 CD Mercedes-Benz
-TELEFON MERCEDES-BENZ Me Navigator te madh,
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-BORD KOMPJUTER
-FENERE ME BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE ME XENON&LARJE FENERESHS
-4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-10x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-Timon hidraulik, ME ULJE &NGRITJE ME BUTON SIPAS DESHIRES
-2 Çelësa Mbyllje qëndrore me pult + me Chip
--Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra,
-Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës, -Sediljet e pasme të palosshme Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
Dogane e Paguar-
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim