Mercedes A 170 dizel -01 OKAZION 1JAV

Shitet nga: AUTO RRALJA 10 Jan 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
OKAZION A CLAS NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE GJENERIKE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR SHUM PAK I DISKUTUSHEM .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim