Makine mbjellese per fara te imeta Mascar

Shitet nga: Besnik Metalla 12 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR   7 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina lidhëse
Mascar Texas Kombi eshte 2.5 m e gjere me 19 rreshta . Koshi eshte i ndare ne dy pjese , njera per hedhjen e fares dhe tjetra per hedhjen e plehut kimik . Marker me pistona , komandim hidraulik . Sinjalizim me stopa .. eshte ne gjendje te perkryer .. Viti prodhimit 2012 . Adresa : Hamalle, Manez , Durres . Cmimi I diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim