Karroatrec ATEGO u shit Flm mer jep

Shitet nga: 18 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 200 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina ndërtimi
Mercedes Benz 917 me te Gjitha dekumentat te paguara per nje vit me kualidimdhe taksa dhe siguracion I pa perdorur ne Shqiperi me platforme dhe organell hidraulike dhe me syze .Gjatsia pllakes 6m gjersia 2,20m . Ku munder te mbaje dhe furgonat sprinter deri ne gjatesine deri ne 7 meter dhe deri 8 ton ne bejm dhe transpor ne te gjith italin me bizzarke deri ne 10 makina ne rruge nr it 00393881151319 flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim