Fai -92

Shitet nga: Neri 21 Qer 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina ndërtimi
ne gjendje te mir si mekanike ashtu dhe xhenerike, gomat i ka te katra te reja cel 0693674481
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim