.flm u shit merrjep fadrom fai viti 92

Shitet nga: Neri 08 Tet 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina ndërtimi
ne gjendje te mir si mekanike ashtu dhe xhenerike, gomat i ka te katra te reja cel 0693674481 ose ndrrohet me kamjon 3 aks +/- diferenca
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim