Mercedes Benz 814 kamjone

Shitet nga: Zylfi 30 Tet 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes-Benz 814 kamjone ne gjendje shume te mire.
Viti i prodhimit 1993.
Nafte.
Makina eshte me targa shqiptare por jane te mbydhura per arsye mos perdorimi te makines.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit: 068 21 96 299 dhe ne 069 61 51 179.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim