Kamjon Mercedes 814

Shitet nga: Kamion 16 Tet 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
Kamion benc mecedes 814
Vet shkarkuse me vinc

Viti -93
Me letra

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim