Mercedes 410

Shitet nga: xeni 13 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   6 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 410
2 + 1
karoceri 3.6 metra te mbuluar me tend
me shtroje alumini,ne gjendje te shkelqyer
si motorike edhe xhenerike
makina ka vetem 215000 km te bera
kete e tregon edhe gjendja ne te cilen ndodhet mjeti
vit prodhimi i 92,letrat deri ne qershor 2017
CMIMI I PADISKUTUESHEM,pra eshte cmimi fundit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim